Tıbbi Birimler

Ortopedi ve Travmatoloji: Hareket Özgürlüğünüzü Destekleyen Uzmanlık

İstanbul Şafak Web ve Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır.

12.04.2024

Ortopedi ve Travmatoloji bölümümüz, kemikler, eklemler, kaslar, bağlar ve tendonlar gibi kas-iskelet sistemiyle ilgili sorunlarla ilgilenen uzmanların yer aldığı bir birimdir. Amacımız, hastalarımızın hareket özgürlüğünü geri kazandırmak, ağrıyı azaltmak ve fonksiyonel sağlıklarını iyileştirmektir.

Kas-iskelet sistemi, vücudumuzun temel yapı taşlarından biridir ve yaşam kalitemizi etkileyen önemli bir role sahiptir. Ortopedi ve Travmatoloji bölümümüzdeki uzmanlar, kırıklar, çıkıklar, spor yaralanmaları, dejeneratif eklem hastalıkları, omurga rahatsızlıkları ve diğer kas-iskelet sorunlarıyla ilgilenir.

Video Thumbnail

Uzmanlarımız, geniş bir yelpazede tanı ve tedavi yöntemlerini kullanarak hastalarımıza en iyi hizmeti sunar. Bu yöntemler arasında radyolojik görüntüleme, MR (Manyetik Rezonans) taramaları, artroskopi, fizik tedavi ve rehabilitasyon gibi teknikler bulunur. Doğru tanı koymak ve uygun tedavi planını oluşturmak için gereken tüm kaynakları kullanırız.

Ortopedi ve Travmatoloji bölümümüzdeki uzmanlar, multidisipliner bir yaklaşım benimserler. Diğer tıbbi uzmanlık alanlarıyla işbirliği yaparak hastalarımıza kapsamlı bir bakım sağlarız. Amacımız, hastalarımızın sağlık sorunlarını en iyi şekilde yönetmek ve iyileşme süreçlerini desteklemektir.

Video Thumbnail

Hastalarımızın konforu ve güvenliği bizim için önemlidir. Ortopedi ve Travmatoloji bölümümüzdeki deneyimli ve dostane ekibimiz, hastalarımıza destek olur, tedavi süreçlerinde yanlarında yer alır ve sorularını yanıtlar. Size en uygun tedavi seçeneklerini sunar ve tedavi süreciniz boyunca size rehberlik ederiz.

Ortopedi ve Travmatoloji bölümümüzdeki uzmanlar, sürekli olarak gelişmekte olan teknoloji ve tedavi yöntemlerini takip ederler. Bu sayede, hastalarımıza en son yenilikleri ve en etkili tedavi seçeneklerini sunabiliriz. Amacımız, hastalarımızın hareket kabiliyetini, fonksiyonel yeteneklerini ve yaşam kalitelerini en üst düzeye çıkarmaktır.

Video Thumbnail

Özel İstanbul Şafak Hastanesİ Olarak

Hizmetinizdeyiz

Uzman Doktorlar

Alanında uzman doktorlarımız, en son tedavi yöntemleri ve teknolojileri kullanarak hastalarımızın sağlığına öncelik vermektedir.

Hasta Memnuniyeti

Hasta memnuniyeti, her zaman önceliğimizdir ve deneyimli doktorlarımızın yanı sıra güler yüzlü personelimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Toplumsal Sorumluluk

Hastanemiz, toplumsal sorumluluğunun bilincinde olarak, sağlık alanında topluma faydalı projelere öncülük ederken, çevre dostu uygulamalarıyla öne çıkmaktadır.

Son Teknoloji

Son teknoloji kullanarak donanım ve yazılım sistemlerimizi güncel tutarak, hastalarımızın sağlık hizmetlerine daha hızlı ve etkili bir şekilde erişmelerini sağlıyoruz.

Teknik Alt Yapı

Hastanemiz, güçlü bir teknik altyapıya sahip olup, en son teknolojileri kullanarak hasta kayıtlarını ve tıbbi verileri güvenli bir şekilde saklamakta ve bu verilere hızlı bir şekilde erişmektedir.

Anlaşmalı Kurumlar

ÖZEL SİGORTALAR - BANKA İŞLEYİŞLERİ VE HASTA KABULU İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ. İRTİBAT TEL: 0212 614 56 56 hattan dahili 4028, 4566'yı arayabilirsiniz.

En Son Sağlık Yazılarımız

blog-post

Gebe Eğitim Programı

Gebelik, kadının yaşamında doğal bir süreç olmakla birlikte, fizyolojik, psikolojik ve sosyal değişimlere uyumu …

blog-post

Obezite Ameliyatı

Şişmanlık şikâyeti ile başvuran, çeşitli yöntemlerle kilosunun ideal kiloya indiremeyen bunun yanı sıra eklem ağrısı, …

Özel İstanbul Şafak Hastanesi

Sağlığınız için geç kalmadan iletişime geçin. <br> Sağlığınızı bekletmeyin.

Randevu Al