Tıbbi Birimler

El ve Mikro Cerrahi

İstanbul Şafak Web ve Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır.

12.04.2024

Ellerimiz hayatımızı idame ettirmede, günlük rutin işlerimizi yapmamızı sağlayan ve üretkenliğimize en büyük katkısı olan vazgeçilmez organımızdır. Ne yazık ki bu kadar önemli olan organımız hayatımızın herhangi bir döneminde yaralanabilmekte ya da bazı hastalıkların seyri sırasında zarar görmektedir.

Video Thumbnail

El ve mikro cerrahi, parmak ucundan başlayıp omuza kadar uzanan üst ekstremitemizin her türlü hastaklıkları ve özellikle iş ve meslek kazaları sonrası ortaya çıkan yaralanmalarda vücut bütünlüğünü korumayı kendine amaç edinen ve çok az merkezde bulunan bir bilim dalıdır.Sanayi sektöründe her yıl binlerce kaza olmakta ve bu kazalar neticesinde insanlar doğru yerde tedavi edilmediklerinden kalıcı sakatlıklar ve iş gücü kayıpları oluşmaktadır. Üreten Türkiye`nin en büyük problemlerinden olan iş yeri kazaları , yaralanmalar ve bunların hukuksal ve sosyal problemleriyle ilgili sizlere yardımcı olabilmek amacıyla hastanemizde iş yeri kaza danışmanlığı birimi oluşturulmuş olup, bu birimin amacı, oluşan yaralanmalarda en hızlı ve doğru sağlık hizmetini sizlere sunabilmek ve iş güç kayıplarının önüne geçebilmektir.

Video Thumbnail

İstanbul ve Türkiye ölçeğinde hizmet veren 500 evler Şafak hastanesi yılda 2500 3000 el ve mikro cerrahi ameliyatının yapıldığı ve hizmet kalitesini en üst düzeylere taşıyabilmiş bir kuruluştur. El ve mikro cerrahi ekibimiz 2 öğretim görevlisi ve 5 uzman doktordan oluşan , yaklaşık 20 yıldır spesifik olarak bu alanda hizmet veren Türkiye’ nin en güçlü kadrolarından olup 7 gün -24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. İş kazalarında tedavinin başarısı açısından hastaneye ve doğru tedaviye zamanında ulaşmak kadar zarar gören parçanın uygun şartlarda el ve mikro cerrahi merkezine getirilmesi de önemlidir. Lütfen uyarılarımızı dikkate alınız.

Video Thumbnail

Özel İstanbul Şafak Hastanesİ Olarak

Hizmetinizdeyiz

Uzman Doktorlar

Alanında uzman doktorlarımız, en son tedavi yöntemleri ve teknolojileri kullanarak hastalarımızın sağlığına öncelik vermektedir.

Hasta Memnuniyeti

Hasta memnuniyeti, her zaman önceliğimizdir ve deneyimli doktorlarımızın yanı sıra güler yüzlü personelimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Toplumsal Sorumluluk

Hastanemiz, toplumsal sorumluluğunun bilincinde olarak, sağlık alanında topluma faydalı projelere öncülük ederken, çevre dostu uygulamalarıyla öne çıkmaktadır.

Son Teknoloji

Son teknoloji kullanarak donanım ve yazılım sistemlerimizi güncel tutarak, hastalarımızın sağlık hizmetlerine daha hızlı ve etkili bir şekilde erişmelerini sağlıyoruz.

Teknik Alt Yapı

Hastanemiz, güçlü bir teknik altyapıya sahip olup, en son teknolojileri kullanarak hasta kayıtlarını ve tıbbi verileri güvenli bir şekilde saklamakta ve bu verilere hızlı bir şekilde erişmektedir.

Anlaşmalı Kurumlar

ÖZEL SİGORTALAR - BANKA İŞLEYİŞLERİ VE HASTA KABULU İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ. İRTİBAT TEL: 0212 614 56 56 hattan dahili 4028, 4566'yı arayabilirsiniz.

En Son Sağlık Yazılarımız

blog-post

Gebe Eğitim Programı

Gebelik, kadının yaşamında doğal bir süreç olmakla birlikte, fizyolojik, psikolojik ve sosyal değişimlere uyumu …

blog-post

Obezite Ameliyatı

Şişmanlık şikâyeti ile başvuran, çeşitli yöntemlerle kilosunun ideal kiloya indiremeyen bunun yanı sıra eklem ağrısı, …

Özel İstanbul Şafak Hastanesi

Sağlığınız için geç kalmadan iletişime geçin. <br> Sağlığınızı bekletmeyin.

Randevu Al