Tıbbi Birimler

Dahiliye

İstanbul Şafak Web ve Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır.

12.04.2024

Dahiliye bölümümüz, genel sağlık sorunlarına odaklanan bir tıbbi birimdir. Bu bölümde görev yapan uzmanlar, çeşitli iç organ sistemlerinin tanı ve tedavisi konularında uzmanlaşmıştır. Amacımız, hastalarımıza bireysel ve kapsamlı bir sağlık hizmeti sunarak sağlıklarını korumak ve iyileştirmektir.

Video Thumbnail

Dahiliye bölümümüzde yer alan uzmanlar, geniş bir yelpazede sağlık sorunlarına hizmet verirler. Kronik hastalıkların tanısı ve tedavisi, iç hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, metabolik bozukluklar, tiroid hastalıkları, sindirim sistemi sorunları, kalp ve damar hastalıkları, solunum sistemi hastalıkları, böbrek hastalıkları, romatolojik hastalıklar gibi konular dahil olmak üzere çeşitli alanlarda uzmanlık sağlarlar.

Dahiliye bölümümüzdeki uzmanlar, hastaların sağlık durumunu değerlendirmek için kapsamlı bir tıbbi değerlendirme yaparlar. Bu değerlendirme, ayrıntılı bir anamnez almak, fiziksel muayene yapmak ve gerekli laboratuvar testleri ve görüntüleme yöntemlerini kullanmak gibi adımları içerir. Bu sayede, hastaların sağlık sorunlarını doğru bir şekilde teşhis eder ve uygun tedavi planlarını oluştururlar.

Video Thumbnail

Dahiliye bölümümüzdeki uzmanlar, hasta odaklı bir yaklaşım benimserler. Hastaların sorularını cevaplamak, tedavi seçeneklerini açıklamak ve hastaları sağlıkları hakkında bilinçli kararlar vermeleri konusunda desteklemek için zaman ayırırlar. Ayrıca, hastaların sağlıklarını korumaları için önleyici sağlık hizmetleri, rutin kontroller ve sağlıklı yaşam tarzı önerileri gibi konularda da rehberlik yaparlar.

Dahiliye bölümümüzde, son teknolojiye sahip teşhis ve tedavi yöntemleri kullanılmaktadır. Laboratuvar testleri, görüntüleme yöntemleri, elektrokardiyografi (EKG), ultrasonografi ve daha fazlası gibi tanısal araçlardan yararlanılır. Bunun yanı sıra, multidisipliner bir yaklaşım benimseyerek diğer tıbbi uzmanlık dallarıyla işbirliği yaparak en iyi sonuçları elde ederler.

Video Thumbnail

Özel İstanbul Şafak Hastanesİ Olarak

Hizmetinizdeyiz

Uzman Doktorlar

Alanında uzman doktorlarımız, en son tedavi yöntemleri ve teknolojileri kullanarak hastalarımızın sağlığına öncelik vermektedir.

Hasta Memnuniyeti

Hasta memnuniyeti, her zaman önceliğimizdir ve deneyimli doktorlarımızın yanı sıra güler yüzlü personelimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Toplumsal Sorumluluk

Hastanemiz, toplumsal sorumluluğunun bilincinde olarak, sağlık alanında topluma faydalı projelere öncülük ederken, çevre dostu uygulamalarıyla öne çıkmaktadır.

Son Teknoloji

Son teknoloji kullanarak donanım ve yazılım sistemlerimizi güncel tutarak, hastalarımızın sağlık hizmetlerine daha hızlı ve etkili bir şekilde erişmelerini sağlıyoruz.

Teknik Alt Yapı

Hastanemiz, güçlü bir teknik altyapıya sahip olup, en son teknolojileri kullanarak hasta kayıtlarını ve tıbbi verileri güvenli bir şekilde saklamakta ve bu verilere hızlı bir şekilde erişmektedir.

Anlaşmalı Kurumlar

ÖZEL SİGORTALAR - BANKA İŞLEYİŞLERİ VE HASTA KABULU İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ. İRTİBAT TEL: 0212 614 56 56 hattan dahili 4028, 4566'yı arayabilirsiniz.

En Son Sağlık Yazılarımız

blog-post

Gebe Eğitim Programı

Gebelik, kadının yaşamında doğal bir süreç olmakla birlikte, fizyolojik, psikolojik ve sosyal değişimlere uyumu …

blog-post

Obezite Ameliyatı

Şişmanlık şikâyeti ile başvuran, çeşitli yöntemlerle kilosunun ideal kiloya indiremeyen bunun yanı sıra eklem ağrısı, …

Özel İstanbul Şafak Hastanesi

Sağlığınız için geç kalmadan iletişime geçin. <br> Sağlığınızı bekletmeyin.

Randevu Al